Sorunuz mu var?

Herhangi bir sorunuz varsa aşağıya sorabilir veya aradığınızı kategoriye tıklayabilirsiniz!

Neden seo analizi yaptırmalısınız ?

seo,seo analizi,neden seo analizi yaptırmalıyız

Neden seo analizi yaptırmalısınız ?

SEO Son zamanlarda dijital pazarlama denildiğinde  sık olarak  karşımıza çıkmış olan  bu üç harfli kısaltma, küçük büyük birden fazla işletmenin pazarlama planının değerli  bir parçası olmuştur. Fakat iş dünyası bakımından  çok da etkili bir şekilde kullanıldığı, değerinin bilindiği söylenemez. Ama  SEO, etkili arama sayfaları ve içerik yönetimiyle beraber, kurumların sitesine kaliteli kullanıcıları  çekebilecek, sürdürülebilir bir pazarlama aracıdır. Üstelik pazarlama alanındaki olan son araştırmalara göre,  televizyon ve basılı medya gibi geleneksel pazarlama araçlarından çok daha fazla bir yatırım getirisine sahip bir araç olmuştur.

Yine de altını çizmekte yarar  var. SEO, işinizi daha görünür kılabilir ve markalaşmanızı hızlandırıp sitenize trafik çekebilirsiniz. Yatırım getirisini yükseltirken, tüketici psikolojisi ve davranışlarına dair fikir de sağlanabilir.

Neden seo analizi yaptırmalısınız ?

  • Eğer siteniz google güncelleme ve algoritmalardan etkilenmiş sonuç olarak ta sıralama kaybı yaşamış ise yol haritanızı belirlemenize yarar sağlar
  • Sayfanız ister filtreye girmiş olun, ister her hangi bir algoritma sonucu ceza almış olun bunlar net bir şekilde ortaya koyulur.
  • Bir filtreye takılmış olmasanız bile olsanız rakip sitelerin aldığı bağlantılar ve içerikleri analiz edildiğinden rakip firmaların internet sitelerinden bir adım önde olacak şekilde çalışmalar yapabilmenizi sağlar.
seo,seo analizi,neden seo analizi yaptırmalıyız

neden seo analizi yaptırmalıyız

  • Böylece sitenize daha çok ziyaretçi çekmiş olursunuz.
  • Ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürme şansını artırmış olursunuz.
  • Temel hedef sadece ziyaretçi yükselmesi değil, dönüşüm oranı yüksek ziyaretler sağlamaktır.
  • Yeni seo kriterleri hakkında güncel bilgi sahibi olacaksınız.
  • İnternet sitenizi arama motoru dostu haline getirmek sizin için çok daha kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir